KORA KAMIENNA

KORA KAMIENNA - Od kilku lat kora kamienna dzierży palmę pierwszeństwa w Państwa ogrodach. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom przygotowaliśmy dwie frakcje 11-31,5mm i 31,5-60mm w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kora kamienna bardzo szybko wyparła tradycyjną korę drewnianą. Wystarcza na lata, nie wypłukuje się, nie wywieje się jej dmuchawą i zachowuje swoją barwę.

 

 

 

BIANCO CARRARA - śnieżnobiały grys marmurowy pochodzenia włoskiego. Sprawdza się np. jako wyściólka wokół roślin, podsypka na ścieżkę. Szeroki wachlarz możlwiości sprawia, że ten kamień jest jednym z najczęściej wybieranych do Państwa ogrodów.

 

Dostępne frakcje - 8-12mm, 12-16mm

BIANCO CARRARA

ŻWIR BIAŁY

ŻWIR BIAŁY -  Nazwa dla odróżnienia od żwiru żółtego. Najpopularnieszy nasz żwir. Dodatkowo, ze względu na niskie wydobycie ( frakcja 16-32mm), bardzo szybko znika i trochę się czeka. Dlatego póki jest to bierz bo naprawdę warto :)

Dostępne granulacje - 8-16mm, 16-32mm

 

ŻWIR ŻÓŁTY

ŻWIR ŻÓŁTY -  Kolejny popularny żwir o piaskowej barwie. Bardzo dobrze sprawdza się w ogrodach z oczkiem wodnym, a także jako opaska wokól domu.

 

Dostępne frakcje 8-16 mm i 16-32mm

ŻWIR RZECZNY

ŻWIR RZECZNY - Popularny kolorowy żwir, którego właściwie nie trzeba przedstawiać. Oczka wodne, opaski, rabaty i wiele innych funkcji ozdobnych sprawiają, że tego żwiru u nas nie zabraknie, a może znaleźć też miejsce w Twoim ogrodzie.

 

Dostępne frakcje - 1,4-2,2mm, 2-3mm, 3-5mm, 5-10mm, 10-20mm, 20-40mm i 40-80mm

MARMUR POLSKI

MARMUR - Grysy marmurowe nie są tak białe jak np. włoskie, ale ze względu na ciekawą barwę oraz cenę nie ustępują popularnością zagranicznej konkurencji. Dodatkowym walorem jest nieograniczony dostęp tego kruszywa.

BAZALT

BAZALT - Jedyny dostępny grys w tym kolorze. Znakomicie kontrastuje z grysami marmurowymi. Ciekawa opcja dla pragnących zerwać z tradycyjną bielą

 

Dostępne frakcje  0-2mm, 0,8-1,6mm, 1-3mm, 2-5mm, 5-8mm i 8-16mm

GRANIT

GRANIT - Kruszywo granitowe

DOLOMIT

DOLOMIT - Kruszywo dolomitowe

SERPENTYNIT

SERPENTYNIT - Zielony grys